Multi-Jungle = Cable Motion™ + maximálne prispôsobenie potrebám prevádzky
Life Fitness Signature Series Multi-Jungle sú multi veže rozšíriteľné o ďalšie doplnky a konfigurácie. Sú tri základné typy MJ4, MJ5 a MJ8 - podľa počtu cvičencov trénujúcich naraz, ale rozšíreteľné môže byť hoci aj na MJ100. Ľubovoľnú džungľu môžete pripojiť aj k systému SYNRGY.

Technológia Life Fitness Cable Motion™ poskytuje efektívny a všestranný viacrozmerný silový tréning. Používateľom definované dráhy pohybu umožňujú takmer nekonečné možnosti cvičenia pre rozvoj sily, ako aj funkčné tréningy i rehabilitáciu.

Oživte svoje najodvážnejšie vízie. Vyberte si z masívneho radu strojov a doplnkov Multi-Jungle a vytvorte si zostavy, ktoré budú odrážať vašu jedinečnú fitness identitu. Všetky stroje Multi-Jungle sú vybavené technológiou Cable Motion™.

Môžete si vytvárať rôzne zostavy - od malých úsporných MJ4, cez MJ5 až po MJ8. Tieto zostavy navyše môžete upravovať podľa dispozície priestoru, napríklad do línie, do "L", či do štvorca. Ak budete v budúcnosti potrebovať tieto systémy nadpojiť o ďalšie prvky - nie je problém, pretože Multi-Jungle systém ponúka maximálnu variabilitu.

Široké možnosti kustomizácie Multi-Jungle sú navyše umocnené možnosťou prepojenia so systémom Life Fitness SYNRGY 360. To dokáže vniesť nielen unikátny štýl do vašej prevázky, ale aj ušetriť veľa vzácneho priestoru a zároveň maximalizovať početnosť cvičencov na ploche.

K detailnej kustomizácii stanovíšť patrí aj možnosť výberu medzi samostatnými alebo duálnymi lankami. Okrem toho, je pre kustomizáciu k dispozícii viac ako tucet ďalších prídavných zariadení pre rôzne typy cvikov zameraných predovšetkým na hornú časť tela. Samozrejmosťou je kustomizácia farieb konštrukcií a čalúnenia.
Tu si pozrite konkrétne typy MJ a príslušenstvo

MJ4 je možné modifikovať pomocou rôznych doplnkov a konfigurácií, čím sa cvičencom poskytnú takmer neobmedzené možnosti tréningu. Výborne sa hodia tam, kde je obmedzený priestor, alebo pre špecifické doplnenie cvikov silovej zóny.

MJ5 je tiež možné modifikovať pomocou rôznych doplnkov a konfigurácií, ako aj rozšíriť pripojením na Synrgy360. MJ5 môže využívať až 5 cvičiacich naraz, a preto je vhodný aj pre skupinové tréningy.

MJ8 je multifunkčné vysoko modifikovateľné zariadenie pre 8 cvičencov. Avšak, toto zariadenie je možné modifikovať nielen o Synrgy360, ale aj o ďalšie moduly, čím sa môže rozšíriť na neobmedzené množstvo stanovísť - priam MJ∞.